Ettevõte, mis pakub täielikku valikut tarkvara hooldus - ja arendusteenuseid täielikus tsüklis

Oleme kokku pannud tugeva arendajate (programmeerijate), disainerite, kvaliteedispetsialistide ja projektijuhtide meeskonna, et tagada klientide IT-infrastruktuuri arendamine ja hooldamine kõrgeimate standardite järgi.

Asutati 2017. aastal tarkvara arendaja ja disainer

Enne Sodat Group OÜ asutamist olid ettevõtte kaasasutajad IT-tööstuse arendus-ja juhtimispositsioonidel välistes organisatsioonides ja allhanke tingimustel

Meie eesmärk on viljakas koostöö pika aja jooksul

Arvestame täpselt kõigi teie nõudmistega ja teeme kõik endast oleneva, et plaanid lõpptooteks ellu viia ning muuta meie koostöö tõhusaks, viljakaks ja nauditavaks.

Kas olete hea IT-spetsialist ja otsite tööd arenenud ettevõttes? Liitu Sodat Groupi meeskonnaga!

Liitu meeskonnaga Liitu meeskonnaga

Kas otsite professionaalide meeskonda oma uue IT-projekti elluviimiseks või juba olemasoleva abistamiseks?

Võta meiega ühendust Võta meiega ühendust

Hindame kõrgelt suhteid oma klientidega

IT-tööstuses töötamise ajal oleme aidanud enam kui 100 Kliendil toime tulla tehniliste raskustega ja rakendada nende äri jaoks vajalikke lahendusi. Meie koostöö klientidega on sageli viinud tugevate partnerlussuhete loomiseni aastateks.

Startup tervishoius

Pädev projektijuhtimine ja usaldusväärne arenduskvaliteedi tagamise protsess võimaldasid projekti edukalt ellu viia ja saavutada kõik kavandatud eesmärgid. Mõistlik hinnastruktuur ja paindlikkus tegutsemisel olid ettevõtte olulised tegurid ja eelised.

Küsige kliendi tagasisidet
IT-direktor

Esimene asi, mis mind selle meeskonnaga töötades hämmastas, oli nende suhtlus kliendiga. Kõik, mida arutasime, kajastus nende projektijuhtimissüsteemis ja kajastus arengus. Projektijuht suhtles meiega väga tihedalt, sealhulgas teavitas meid pidevalt tööprotsessist, staatusest, keerukustest ja probleemidest ning nende lahendamise viisidest. Nad ei nõudnud minult keerulisi lahendusi-nad lahendasid kõik probleemid ise, kuid olime alati kõigest toimuvast teadlikud. Ja nii on iga projekt, mille oleme koos töötanud. Projektijuht oli alati kursis kõigi meie projektiga seotud pisiasjadega. Ja alati isiklikult tahtsin veenduda, et oleme rahul praeguste tulemuste ja praeguse tööseisundiga. Esitasime nii palju küsimusi ja tahtsime olla kursis kõigi tehniliste üksikasjadega - ja me ei jäänud kordagi tähelepanuta ega kordagi ühtegi küsimust lahendamata.

Küsige kliendi tagasisidet
Arhitekt, projekteerimisettevõte

Selle meeskonna peamine eelis on vankumatu pühendumus kvaliteedile koos koodi paindlikkusega, mis võimaldab kõiki süsteeme kohandada vastavalt meie vajadustele ja nõuetele.

Küsige kliendi tagasisidet
Asutaja ja direktor, startup-rakendused tarbijate jaoks

Tõelistele kasutajatele, kes alustasid platvormiga tööd, avaldasid muljet süsteemi professionaalne välimus ning usaldusväärne ja stabiilne töö. Sodat Grupp töötas järjekindlalt arenduskvaliteedi kallal ega olnud nõus poolikuid meetmeid võtma, kuid seetõttu polnud nad ka projekti hinna määramisel paindlikud. Kuigi lõpuks leppisime kokku, et asi on seda väärt. Kogu projekti vältel oli meeskond kiire ja tõhus, lõpetades graafikust ees ja jäädes eelarve piiresse.

Küsige kliendi tagasisidet
Asutaja, tarvikute müügiga tegelev ettevõte

Meie firma ja meie kliendid olid rahul rakendusega, mille Sodat Group on välja töötanud. Vajasime uut spetsiifilist funktsionaalsust tohutu kasutajaskonna ja sortimendi tingimustes. Sodat Groupi meeskond on tänu pädevale projektijuhtimisele ja pidevale suhtlusele suurepäraselt hakkama saanud. Eriline tänu selle eest, et nad jäid praeguse eelarve piires funktsionaalsuse osas paindlikuks.

Küsige kliendi tagasisidet
Asutaja ja direktor, startup kinnisvaravaldkonnas

Arendusmeeskond täpselt kuni kümme millisekundit arvutas andmete saamise igast API päringust ja suutis süsteemi jõudlust kümneid kordi parandada, ületades isegi meie ootusi. Meeskonnaga oli väga mugav töötada tänu nende projektijuhtimissüsteemile. Tore boonus oli ka see, et nad laiendasid oma tööaega normaalse suhtluse jaoks, mis ilma selleta oleks ajavööndi erinevuse tõttu väga keeruline.

Küsige kliendi tagasisidet
Projektijuht, Inforegistri API

Andmebaas ja API süsteem olid algselt kavandatud suure hulga kasutajate ja suure hulga päringute jaoks. Serveripool oli selgelt välja töötatud ja pidas suurepäraselt vastu stressitestid isegi nominaalselt kavandatud kahekordse koormuse korral. Liides on tehtud väga mugavaks ja intuitiivselt-arusaadavaks. Selge projektijuhtimine, suurepärane suhtlus ja imeline töökvaliteet tagasid katkematu ja mugava arendusprotsessi. Selle meeskonnaga töötamisest jäid ainult positiivsed muljed.

Küsige kliendi tagasisidet
Direktor, rentimise äri teenused

Sodat Groupiga arendamine edeneb alati sujuvalt ja kiiresti. See meeskond rahuldab alati oma tõhusa ja läbipaistva hinnasüsteemi, tähtaegade hoidmise ja kõrge tulemuse kvaliteediga.

Küsige kliendi tagasisidet
Juhtiv tarkvara arendaja, meediaettevõte

Sodat Group on meie jaoks edukalt loonud dünaamilise automatiseeritud aruandlussüsteemi. Nad lõpetasid töö varem kui me ootasime, mis oli meile suur üllatus. Töö ajal harjutati paindlikku suhtlust: saime alati projektijuhiga igal ajal ühendust võtta. Projekti juhtimine oli kõrgusel. Lähtekoodi hoolikas analüüs ja väljatöötamine, kiirus ja suurepärane tulemus tagasid Sodat Groupile püsikliendi meie isikus.

Küsige kliendi tagasisidet
Interneti-spetsialist, uurimisinstituut

Meie juhtkond on jäänud väga paindlikuks ja produktiivseks töösuhteks antud meeskonnaga. Sodat Group oli kogu projekti vältel äärmiselt organiseeritud ja tagas meie juhtidele juurdepääsu projektijuhtimissüsteemile kõigist nende seadmetest. Nende mitmekülgne talent ja vastutustundlik suhtumine oma töösse võimaldavad eristada seda meeskonda kõigist teistest soodsas valguses.

Küsige kliendi tagasisidet
Näita rohkem Näita rohkem

Me hoolime kliendi intellektuaalomandi usaldusväärsusest ja turvalisusest

Ärieetika on meie ettevõtte kultuuri keskmes. Oleme alati valmis looma oma klientidega tugevaid ja usaldusväärseid suhteid

Privaatsuse kaitse

Privaatsuse kaitse

Läbipaistvad kokkulepped

Läbipaistvad kokkulepped

Vastastikuse austuse kultuur

Vastastikuse austuse kultuur

Maine väärtus

Maine väärtus