Täielik arendustsükkel

Meie arendusmeeskond valdab suurepäraselt kõiki arendamiseks vajalikke tehnoloogiaid, alates kõige lihtsamast staatilisest ühelehelisest saidist kuni kõige võimsamate kiiretoimeliste arvutisüsteemideni ja kõige muu jaoks, mis nende vahel on.

Veebiarendus

Veebiarendus

iOS

iOS

Android

Android

DevOps

DevOps

Arendus

Meie arendusmeeskond järgib lähtekoodi kvaliteedi kõige rangemaid nõudeid ja standardeid. Programmeerijad saavad (ja teevad seda regulaarselt) kohaneda uue tehnoloogia ja tehnilise keskkonnaga katta kõik kliendi vajalikud vajadused.

Veebiarendus

Meie lähenemine

Minu veebiarenduse lähenemisviisis keskendume lähtekoodi optimeerimise reeglitele, et muuta kõik meie rakendused ühilduvaks kõigi kaasaegsete brauseritega, adaptiivseks ja otsingumootorisõbralikuksовым системам (SEO оптимизация).

Peamised tehnoloogiad

Võimaluse korral automatiseerime äriprotsesse ja loome pidevalt paremat infrastruktuuri, et töötada koos kliendiga meie töö paljudes tööstusharudes. Meie peamiste tehnoloogiate hulka kuuluvad PHP, Python/Django, AngularJS, ReactJS, HTML5, CSS3, Swift, Objective-C, Java ja Kotlin.

iOS rakenduste arendamine

Loomulik Lähenemine

Loome originaalseid iOS-i rakendusi, mis on kirjutatud Swiftis või Objective-C-s. Loomulik lähenemine annab võimsa jõudluse eelise ja võimaldab teil seadme riistvara kõiki eeliseid kasutada.

iOS platvormid

Meie iOS-i meeskonnal on laialdased kogemused kohandatud rakenduste arendamisel iPhone'ile, iPadile ja Apple Watchile.

Androidi rakenduste arendus

Loomulik lähenemine

Arendame Androidi rakendusi Java ja Kotlin keeles. Meie arendajad hoolitsevad selle eest, et rakendus näeks välja ja töötaks õigesti igas seadmes, alates suurimatest kõrge eraldusvõimega tahvelarvutitest kuni madala pildikvaliteediga kuvariteni.

Androidi platvormid

Arendame edukalt lahendusi kõikidele Androidi platvormidele, sealhulgas nutitelefonidele, Android Wearile ja Android Thingsile.

DevOps

Lähenemine

Oleme kogu DevOpsi protsessi vältel pidevas sõbralikus kontaktidis. Suhtume arendus- ja kommunikatsiooniprotsesside juhtimisse ja haldamisse väga tõsiselt, pikendades vastavalt vajadusele klienditeenindus- ja suhtlustunde, et tagada lubatud teenuste osutamine vaatamata võimalikele ajavööndi erinevustele.

Probleemid mida me lahendame

+ Tarkvara tarnimise automatiseerimine kasutades tsükliliste tarnete pikaajalist integreerimist ja praktikat
+ Teabe ja andmete korrektse ja mugava säilitamise tagamine, mis vastab täielikult eelarvele ning mahu ja tootlikkuse nõuetele
+ Serveri infrastruktuuri installimine, juurutamine ja seadistamine projekti jaoks
+ Rakenduste haldamine, seadistamine ja regulaarne värskendamine pilveinfrastruktuuris.

Vaata ka

Tutvusta kogu meie pakutavate teenuste loetelu allpool, et paremini mõista, kuidas saaksime teid teie projektis aidata ja vajalikku tarkvara arendada.