Me kasutame Agile

Agile ei ole ainult metodoloogia, mille põhimõtteid ja väärtusi järgime oma tarkvaraarendusprotsessides. See on see, kuidas me töötame.

Täielik arendustsükkel

Meile meeldib ja on võrdselt mugav töötada nii kliendi (brauseri liideste) kui ka serveritehnoloogiatega. Põhitehnoloogiatest, millega eelistame töötada, on PHP, Python/Django, AngularJS, React JS, HTML5, CSS3, Swift, Objective-C, Java ja Kotlin.

Veebisaidid
Veebisaidid

Loome veebisaite paljudele ärivaldkondadele, sealhulgas (kuid mitte ainult) rahandus, haridus, tervishoid, kinnisvara ja jaemüük. Pakume professionaalset juhendamist, projektijuhtimist, laitmatut teostust kuni valmistoote väljaandmiseni. Meie meeskond on alati valmis kohanema teie projekti vajaduste ja vajalike protseduuridega ning kohandama teie projekti muutuvate ärivajaduste ja tegelikkusega.

iOS
iOS

Pakume iOS-i rakenduste arendamist iPhone ' i, iPod Touchi ja iPadi jaoks. Meie meeskond aitab teil luua oma veebisaidi mobiiliversiooni või käivitada App Store ' is uue toote. Tavaliselt pärast esimest IOS rakenduse vabastamist, enam kui pooled meie kliendid jätkavad meiega koostööd, et luua sama rakendus Android-seadmetele.

Android
Android

Kasutame uusimaid tööriistu ja tehnoloogiaid, et luua mobiilirakendusi, mis töötavad sujuvalt Androidi operatsioonisüsteemiga seadmetes. Saate meile loota uue Androidi rakenduse väljatöötamisel, olemasoleva täiustamisel või iOS-i rakenduse üleviimisel Androidi süsteemi.

DevOps
DevOps

DevOps Meie DevOpsi spetsialistidel on laialdased kogemused erinevate hostimisteenuse pakkujatega töötamisel. Samuti pakume oma teenuseid ja tehnoloogiaid infrastruktuuri ja tarkvara juurutamiseks ja arendamiseks, automatiseeritud töö seadistamiseks ja kõigi meie tarkvaratoodete toetamiseks. Kasutame uusimaid tööriistu, et tagada stabiilne ja pidev tarkvarauuenduste perioodilise tarnimise protsess.

Funktsionaalsuse ja liidese disain

Sodat Group OÜ-s pakume suurepärast kvaliteeti, mis laieneb igale rakenduse või veebisaidi arenduskihile. Kvaliteetse kasutajaliidese loomiseks ei keskendu me abstraktsetele kasutajatele, vaid toimimise ja liidese konkreetsetele juhtumitele ja vajadustele.

Kontseptualiseerimine
Kontseptualiseerimine

Enne kui meie disainimeeskond hakkab üksikasju välja töötama, eraldame osa ajast mõista probleemi olemust, mida soovite tootearendusega lahendada. Kogume ja analüüsime kogu teavet, mida on võimalik koguda, ja töötame välja kontseptsiooni, mis määrab disaini põhisuuna.

Kasutaja funktsionaalsuse disain
Kasutaja funktsionaalsuse disain

Rakendame laia valikut meetodeid ja protseduure, et arendada tooteid, mida on lihtne ja intuitiivselt-arusaadav kasutada ja millega töötamine on imetlusväärne. Meie funktsionaalne kasutajaliides paljastab tõhusalt kogu tööriistakomplekti, mis töötab sihtrühma programmiga, mille jaoks seda toodet arendatakse.

Дизайн интерфейса
Liidese disain

Meie graafilise disaini meeskond järgib disaini uusimaid trende. Kasutame erksaid värve ja valime hoolikalt fonte, mille eesmärk on võidelda kasutaja publiku ebastabiilse tähelepanu eest. Valime nii realistlikud fotod kui loome piltidest ja ikoonidest animeeritud graafikat. Kõik meie liidesed on kerged ja elegantsed.

Brändi identifitseerimine
Brändi identifitseerimine

Meie brändi identifitseerimisteenuse peamine eesmärk on luua ainulaadne ja meeldejääv pilt teie ettevõttest. Brändi identifitseerimisteenus sisaldab ettevõtte logo, valik mitmest värvist ja fondist ning piltide, jooniste ja graafiliste elementide esitamise stiil. Samuti loome eraldi nõudmisel ka turunduse tagamise ja kujundamise.

Kvaliteedi tagamine ja toetamine

Meil on range süsteemne lähenemine oma töö erinevate aspektide kontrollimisele ja täitmisele, mis tagab kõigi tootmisprotsesside sujuva kulgemise. Kõik meie lahendused on täiuslikult täidetud kvaliteedi tagamisega. Kõik tulemused vastavad täpselt kliendi algsetele soovidele.

Projekti nõuete määratlemine
Projekti nõuete määratlemine

Projektinõuete õige määratlemine on projekti edukaks elluviimiseks kriitiline tegur. Pakume tehnilise teabe teenuseid, et luua projekti jaoks korrektne dokumentatsioon, kirjeldada selget ja üksikasjalikku tööde loetelu ning kõrvaldada kõik ebatäpsused ja arusaamatused juba dokumentatsiooni ettevalmistamise tasemel.

Testimine
Testimine

Meie tarkvara testimisteenused on integratsioonilahendus ja Sodat Group OÜ täieliku tarkvaraarendustsükli lahutamatu osa. Kogu arendustsükli jooksul kasutame mitmesuguseid vigade tuvastamise tööriistu ja tehnoloogiaid, et veenduda, et toote toimimine vastab kõigile esitatud nõuetele.

Hooldus
Hooldus

Pärast toote esimese versiooni väljaandmist on edasistes väljaannetes muudatused vältimatud. Pakume hooldusteenuseid, mis võivad olla erinevate tegevuste vormis. Kõige tavalisemad vormid on vigade kõrvaldamine, funktsionaalsuse laiendamine ja optimeerimine.

Аудит и Рефакторинг программного кода
Programmi koodi auditeerimine ja Refaktoreerimine

Pakume tarkvara koodi auditeerimise ja refaktoreerimise teenuseid projektidele, millel on tehnilisi probleeme ja talitlushäireid. Selliste projektide jaoks pakume lähtekoodi üksikasjalikku analüüsi, leiame vigu ja haavatavusi ning lisaks lahendame kliendi soovil probleemid ja parandame programmikoodi baasi selle ümberkorraldamise ja osalise ümberkirjutamise kaudu. Muudame teie lähtekoodi paremaks ja projekti tervislikumaks.

Meiega koostöö protsess

Allpool kujutatud skeem näitab lühidalt meie koostöö protsessi klientidega. Alates esimesest kontaktidist kuni valmistoote edastamiseni pakume tuge ja ressursse selle teekonna iga sammu jaoks.

etapp NDA Allkirjastamine
etapp Projekti Arutelu
etapp Lepingu Allkirjastamine
etapp Meeskonna Valik
etapp Infrastruktuuri Paigaldamine
etapp Arendus
etapp Regulaarsed Uuendused
etapp Toote Vabastamine
etapp Toote Toetus

Valmistame meeskonda iga kliendi jaoks eraldi

Oodatavad Tulemused

Kõik meie meeskonnad keskenduvad alati kindlale planeerimisele, et viia kõik meie projektid süstemaatiliselt edukate kavandatud tulemusteni. Järgime kõiki määratud projekti eesmärke kuni valmis tarkvara tarnimiseni kindlaksmääratud eelarve ja ajatsüklite piires.

Igapäevane teave staatuste kohta

Hoiame oma kliente igapäevaselt arendusprotsessis kaasatud. Regulaarsed verstapostid aitavad meil pakkuda arendusprotsessist parimat võimalikku nägemust ning aitavad vältida arusaamatusi, väärarusaamu ja pettumusi, mis tulenevad ebajärjekindlast edenemisest ja ootustest.

Üksikasjalikud aruanded

Et võimaldada oma klientidel süveneda teostatava töö kõikidesse üksikasjadesse ja jälgida üksikasjalikult iga konkreetse iteratsiooni edenemist, koostame üksikasjalikud aruanded demonstratsioonibaasiga et visuaalselt teatada edusammudest projekti arendusetapis. Meie klientidel on täielik kontroll oma projekti edendamise üle.

Alustame tööd teie uue projektiga

Alustada uut projekti

Ootame huviga teie uue idee kohta. Saatke meile sõnum ja me võtame teiega peagi ühendust.

Parandada olemasolevat projekti

Kas teil on oma projektiga tehnilisi probleeme? Andke meile teada ja me anname endast parima, et teid aidata.

Võta meiega ühendust Võta meiega ühendust