Meie kompetents on edu võti ja tõhus tööriist teie ettevõttes

Mida meie kliendid nõuavad

Pakume täistarkvaralahendusi paljudele erinevatele äriniššidele. Üsna sageli töötame projektidega järgmistes IT-tööstuse valdkondades:

Kasutatavate tehnoloogiate mitmekesisus

Relvastatud aastatepikkuse praktikaga ja kogemustega veebisaitide ja mobiilirakenduste lahenduste väljatöötamisel, nõustame oma kliente parimate ja tõhusamate tehnoloogiate osas, mis sobivad kõige paremini nende konkreetsete ärivajadustega ja mis peaksid teoreetiliselt parandama nende äri ja muutma selle efektiivsemaks juhtimisplaanides, organisatsioonis, turunduses ja muudes tööstuse nišides.

Igasugused praktikad ja vahendid

Tarkvaraarendusprotsess koos meie meeskonnaga hõlmab nii tööriistade ja professionaalsete tehniliste lahenduste kui ka tehnoloogiate kasutamist, mis viivad projekti arenduses eduka edenemiseni ning võimaldavad viia projektijuhtimise ja suhtlemise kliendiga täiesti uuele tasemele. Siin on vaid väike valik neist tehnoloogiatest:

Waterfall
Waterfall
TDD
TDD
pep8
pep8
Git
Git
Jira
Jira
Confluence
Confluence
Slack
Slack
Gsuite
Gsuite
Pandadoc
Pandadoc
Invision
Invision
Quickbooks
Quickbooks
Jenkins
Jenkins
Docker
Docker
New Relic
New Relic
Sketch
Sketch
Axure
Axure
SCRUM
SCRUM
KANBAN
KANBAN

Mõned meie tehnilised IT-uuringud

Mõnikord vajame teatud mittestandardse spetsiifilise ärilahenduse väljatöötamisel teaduslikku lähenemist, mis põhineb teatud uuringute tulemustel ja eelanalüütilisel tööl, et mõista meetodeid ja viise, kuidas tehniliste vahenditega esitatud probleemi kõige paremini lahendada. Siin on mõned edusammud, mille oleme saavutanud keeruka uurimistöö, analüütilise töö ja teadusliku lähenemise kaudu.

Sotsiaalmeedia Lubata häälkommentaaride võimalus Veebisaidil ja mobiilirakendustes
Teenused nõudmisel Luua keeruline liikumisvõrk ja andmete osaline jagamine sobiva tootekomplekti valimiseks
E-õpe E-õppe kursuste kümneid kordi toimimise kiirendamine kümnete tuhandete inimeste samaaegseks õpimiseks