Rakenduste disain

Meie UI / UX disainerid töötavad veebirakenduste ja mobiilseadmete kasutajaliidestega. Muudame rakendused lihtsaks, intuitiivseks, ilusaks ja hõlpsasti kasutatavaks.

Kontseptsioon

Kontseptsioon

UX

UX

UI

UI

Firma stiil

Firma stiil

UX / UI disaini teenused

Alates kontseptualiseerimisest kuni kasutajaliidese kujundamiseni; piltidest kuni firma stiilini. Me ei hooli mitte ainult teie toote visuaalsetest keerukustest, vaid hoolime ka selle mugavusest kasutamisel.

Kontseptsioon

Arusaamine

Peame mõistma oma kliendi eesmärke ja peamisi asju, mida peame lõppkasutajale edastama. Veendume kindlasti, et oleme iga projekti üksikasjadest täpselt aru saanud, suheldes kliendiga, uurides konkurente ja uurides valdkonna parimaid tavasid.

Teabe Arhitektuur

Me teame, kuidas muuta keeruline ja tülikas projekt lihtsaks teabe nutika levitamise ja struktureerimise kaudu. Me määratleme viisid, kuidas projekti ideed lõppkasutajatele edastada.

Kuidas see töötab

Koostame iga kasutajarolli üksikasjaliku kirjelduse, võttes arvesse toote kasutamise eesmärki, kasutajate demograafiat võrdselt üldtunnustatud tavade ja kultuuritraditsioonidega. Seejärel töötame läbi kasutajaprotsesside voo, et paremini kirjeldada kasutajate eesmärke, prioriteete ja viise nende saavutamiseks.

Kasutaja funktsionaalsuse disain

Lähenemine

Me järgime lõppkasutajale suunatud lähenemisviisi disaini väljatöötamisel. See tähendab, et meie disainilahenduse otsused tehakse, arvestades arusaamist sellest, kuidas lõppkasutaja teie tootega interakteerub.

Raamid ja mudelid

Me määratleme, kuidas teie toode peaks töötama, koostades visandid iga tööolukorra kohta programmiga. Raamid ja mudelid määravad toote toimimise üldpildi koos kõigi mudelites ja visandites kuvatavate funktsionaalsete elementidega.

Prototüüpide Loomine

Spetsiifilise funktsionaalsuse modelleerimiseks kasutame prototüüpe, sest seda ei saa teha ekraanimudelitega. Selliseid prototüüpe kasutades saame rakenduse kasutamist võimalikult täpselt testida enne täiemahulise arenduse käivitamist.

Kasutajaliidese disain

Lähenemine

Meie lähenemine UI disainile sõltub peamiselt projekti tüübist. Keerukate toodete puhul keskendume peamiselt funktsionaalsusele ja püüame saavutada intuitiivselt-arusaadava loogiliselt korrektselt struktureeritud liidese, millel on kena pealetükkimatu välimus. Lihtsate kommerts-ja reklaamiveebisaitide puhul keskendume peamiselt sellele, kuidas teavet esitatakse ning milliseid aistinguid ja emotsioone see tekitab.

Probleemid, mida me lahendame

Iga projekti eesmärk on saavutada teabe ja asjakohaste teenuste pakkumise ärieesmärk, et töötada igas projektis sisalduva teabega. Me teame, kuidas genereerida ja testida hüpoteese uute projektide jaoks. Samuti teame, kuidas parandada juba olemasolevaid tooteid et muuta need tõhusamaks.

Kuidas see töötab

Me loome kasutajaliidese, mis põhineb kliendi poolt kinnitatud prototüüpidel. Projekti UI disaini etapis määratleme toote stiil sealhulgas värvid, fondid ja graafilised elemendid. See etapp lõpeb disainispetsifikatsioonide ja nõuete ettevalmistamisega arendusmeeskonnale.

Firma stiil

Logo

Logo disain on toote kujundamise etapis väga spetsiifiline ja eraldi protsess. Logo on osa teie firma stiilist ja brändist, mida kasutajad mäletavad ja seostavad teie tootega. Kujundame ja loome meeldejäävaid logosid mis on selgelt seotud teie toote ideega.

Brändi juhendid

Vajadusel loome täiendavaid graafilisi elemente, nagu avatarid, üksikud pildid, mustrid ja muud toote visuaalsed identifikaatorid. Teeme juhendis üksikasjaliku kirjelduse selle kohta, kuidas neid elemente tuleks kasutada, võttes arvesse projekti elutsüklit, selle ulatust ja võimalikke ettenägematuid muudatusi.

Kulisside taga

Koostame juhised, et näidata, kuidas firma stiili elemente tuleks kasutada ametlikus dokumentatsioonis ja trükitud materjalides. Erisoovil saame valmistada ka trükimaterjalide, reklaamtahvlite ja muude brändi turustamiseks ja reklaamimiseks kasutatavate pindade kasutamise näidiseid.

Vaata ka

Tutvusta kogu meie pakutavate teenuste loetelu allpool, et paremini mõista, kuidas saaksime teid teie projektis aidata ja vajalikku tarkvara arendada.