Ettevõtte teabehaldus

Keskmise suurusega ja suurte ettevõtete turundusosakonnad seisavad sageli silmitsi paljude raskustega, millest tuleb üle saada. Nad peavad kavandama, looma, korraldama ja edastama teavet erinevatel aegadel paljude erinevate kanalite kaudu. Samuti peavad nad jälgima iga sellise teabe täitmise tulemusi, seadma eesmärgid, hindama nende saavutamist ja lisaks mõõtma kulutatud ressursside tõhusust ja kasulikkust võrreldes iga segmendi saavutatud tulemusega. Veelgi keerulisem on see, et sisu ja teabe tootmine ja edastamine on iga organisatsiooni ainulaadne protsess. Seetõttu pole praktiliselt ühtegi ühist tööriista või lahendust, mis hõlmaks kõiki vajalikke protsesse sisu ja teabe haldamiseks.

Automatiseeritud tööprotsessid

Kasutusala

Automatiseeritud tööprotsessid

Ilma selgelt määratletud tööprotsessita sisu massidesse viimiseks võib selle protsessi juhtimine olla katastroof. Antud tööprotsessi haldamine võimaldab teil ja Teie organisatsioonil kontrollida iga rutiinset protsessi, nii et teil on väga selge ettekujutus sisu loomise protsessist ja sellest, kuidas see avalikult ilmub, millal see ilmub ja kelle poolt see avaldatakse. Sisuhaldussüsteem (CMS) aitab saavutada see tulemus. Jämedalt öeldes on see visuaalne tööriist, mis võimaldab teil kehtestada reeglistiku ja määrata vajalikud sammud ja alamprotsessid, mis on vajalikud iga teabe / sisu genereerimise ja avaldamise ülesande jaoks. CMS aitab ka ülesandeid edukalt täita, neid heaks kiita, probleemsetest kohtadest lahti saada ja selles suunas palju kiiremini liikuda.

Koostoime parandamine

Kasutusala

Koostoime parandamine

Sisu loomise protsess hõlmab suurt hulka alamülesandeid ja kaasab protsessi suure hulga inimesi. Enne avaldamist peab artikkel olema toimetaja poolt kontrollitud, SEO spetsialisti poolt märksõnade osas kontrollitud ning juhendaja ja vastutav isik heaks kiitnud. Sisuhaldustarkvara võimaldab end kasutada kaasamisplatvormina, mis võimaldab mitmel kasutajal artikli kallal korraga töötada. CMS-süsteem võimaldab teil jälgida kõiki muudatusi ja dokumendi muutmise ajalugu koos võimalusega vajadusel vanem versioon taastada.

Sisu loomine ja haldamine

Kasutusala

Sisu loomine ja haldamine

Turundusosakonnad toodavad lõputult palju dokumente, esitlusi, e-kirju, artikleid blogid iga päev. Kogu see sisu eksisteerib erinevates failides ja vormingutes, muutudes korrastamata (seega kasutu) infoprügi ühiseks prügimäeks. Sisuhaldussüsteem võimaldab organiseeritud viisil salvestada teavet mis tahes allikast ja pakkuda kasutajatele liidest süsteemis asjakohase sisu loomiseks. Kogu teabe organiseeritud hoidmine ühes rakenduses tähendab seda, et vajadusel leiate soovitud dokumendi mõne sekundi jooksul, rakendades otsingu -, filtreerimis-ja sortimissüsteemi.

Vaadake ka teisi meie kompetentsivaldkondi

Lisateave meie kompetentsi kohta, uurides muid lahendusi teistest valdkondadest, mida arendame erinevate ärivaldkondade jaoks.