E-õpe ja treeningud internettis

Võrreldes traditsiooniliste õpetamismeetoditega on e-õpe palju odavam, palju paindlikum ja kõigile kättesaadav. Need tegurid toovad paratamatult kaasa antud sektori kasvu. Aastaks 2025 peaks ülemaailmne e-õppe turg kasvama 325 miljardi USA dollarini. Meil on suurepärased kogemused e-õppe lahenduste ja tehnoloogiate, veebipõhiste koolitusplatvormide ja mobiilirakenduste arendamisel ja muutmisel.

Õppige igal ajal ja igal pool

Kasutusala

Õppige igal ajal ja igal pool

Digitaalsed õppevormid pakuvad tõhusat alternatiivi traditsioonilistele meetoditele teadmiste omandamiseks klassiruumides. Tänu Interneti-õppe lahendustele on inimesel võimalus õppematerjalidele igal ajal juurde pääseda mis tahes Interneti-ühendusega seadmest. Selleks, et koolitusplatvorm oleks kasutajatele atraktiivne, peavad teie veebikoolituskursused olema õigesti kuvamiseks kohandatud mis tahes seadme ja operatsioonisüsteemi jaoks. Mobiilsed Õpperakendused võivad pakkuda ka võrguühenduseta juurdepääsu õppematerjalidele ning on väga mugavad ka mikroõppeks ja tulemuste hindamiseks.

Õppevormi kohandamine ja individuaalne personaliseerimine

Kasutusala

Õppevormi kohandamine ja individuaalne personaliseerimine

Kaasaegse veebiõppe üks peamisi probleeme on isikliku lähenemise puudumine. Tõhusa hariduse jaoks peab õppekava pakkuma konkreetseid materjale, lähtudes iga õpilase isiklikest vajadustest ja materjali omastamise tasemest. Isikupärastatud individuaalse õppe tee saab luua õpilase suhtlemise põhjal õppesüsteemi komponentidega ning lähtudes õppeprotsessi edenemise õnnestumistest ja tulemustest. Rakenduse kasutajad saavad teha ka igasuguseid rakenduse kohandusi et muuta õppeprotsess võimalikult mugavaks ja sobivaks iga kasutaja õpperežiimile. Eriti oluline ja tõhus on võimalus ettevõtte koolituste, ümberõppeprogrammide ja täiendõppe koolitusprotsessi peenhäälestada.

E-õppe tulemuste hindamine

Kasutusala

E-õppe tulemuste hindamine

E-õppe hindamissüsteem on vajalik osa ja suurepärane viis koolituse ja treeningu tõhususe mõõtmiseks. Hindamissüsteemi saab välja töötada ja integreerida otse koolitustarkvarasse. Selleks sobivad eriti hästi mobiilseadmed ja nende jaoks välja töötatud vastavad rakendused. Tõhusaid tulemusi annavad erinevad tulemuste kontrollimise vormid, näiteks erinevad viktoriinid ja mängulised testimisvormid, mida pakutakse rakendustena, et automaatselt hinnata, kui hästi õpilased õppeprogrammis käsitletud materjale ja teemasid valdavad. Nagu praktika on näidanud, on kõige tõhusam teadmiste kontrollimise vorm e-õppes osutunud mänguvormiks.

Vaadake ka teisi meie kompetentsivaldkondi

Lisateave meie kompetentsi kohta, uurides muid lahendusi teistest valdkondadest, mida arendame erinevate ärivaldkondade jaoks.