Asukohapõhised teenindused ja teenused

Ajakirjas "Allied Market Research" avaldatud aruande põhjal loodab asukohapõhiste teenuste ja teenuste turu käive jõuda 62 miljardi USA dollarini aastaks 2022. See turg on viimase paari aasta jooksul kasvanud väga kiiresti ja tõhusalt. Asukoha määramise süsteeme kasutatakse paljudes ärivaldkondades, sealhulgas, kuid mitte ainult, sellistes valdkondades nagu Navigatsioonisüsteemid, jaemüük, tervishoid, turism, logistika ja kaupade tarnimine, sotsiaalmeedia ja paljud teised valdkonnad.

Доставка рекламных сообщений в нужное время, в нужное место и в правильной ситуации

Kasutusala

Reklaamsõnumite edastamine õigel ajal, õiges kohas ja õiges olukorras

Asukohapõhised reklaamid võimaldavad müüjatel paremini mõista oma klientide käitumist. Sellised teadmised võimaldavad luua vaatajaskonna asukohaga seotud reklaame ja reklaamivõrke ning muuta need reklaamid asjakohaseks, mis muutab turundusprotsessi tõhusamaks ja odavamaks. Konkreetsest asukohast sõltuv dünaamiline reklaam on väga tõhus, kuna sellel on selge fookus, see on isikupärastatud ja põhineb teatud teabel. See andmekeskne lähenemisviis mitte ainult ei aita kaupmeestel turul tõhusam olla, vaid pakub ka paremat teenindustaset ja klientide seotust.

Предоставление информационных услуг на основе местоположения устройства

Kasutusala

Infoteenuste osutamine seadme asukoha põhjal

Asukohapõhised teenused on suurepärane võimalus meelitada kohalikele ettevõtjatele rohkem kliente. Näiteks võivad asukohapõhised teenused pakkuda reisijatele ja turistidele teavet võimalike tegevuste, hotellide, restoranide, meelelahutustegevuste kohta nende praeguse asukoha lähedal. Suurtel üritustel, näiteks festivalidel ja konverentsidel osalejad saavad hõlpsalt leida kõik meelelahutuseks ja lõõgastumiseks mõeldud kohad. Ka asukohaga seotud tarkvara on lihtsalt hädavajalik rakenduste jaoks, mis teenindavad kohalikke kliente tellitavate teenustega, nagu taksod, toidu kohaletoimetamine ja muu.

Мониторинг человека, автомобиля или какой-то ценной вещи в режиме реального времени

Kasutusala

Inimese, auto või mõne väärtusliku asja jälgimine reaalajas

GPS-tehnoloogial põhinevad lahendused võivad teatud töötlemisel anda reaalajas sellist teavet nagu läbitud vahemaa, kütusekulu, sõiduki kiirus ja asukoht hetkel. Selline veebiteave aitab logistikateenuste juhtimis-ja korraldustöötajatel tõhusalt hallata kõiki olemasolevaid ressursse ja kontrollida olukorda. Samuti aitab sõidukite marsruutide ja kiiruse jälgimine logistikaettevõtetel hästi kokku hoida, rahaliseid vahendeid paremini planeerida ja hallata ning ettevõtte kulusid vähendada. Kaubaveokite liikumise jälgimise ja analüüsimise süsteemid on laialdaselt kasutusel tootmise, transportimise, logistika, hulgimüügi, energeetika, kõrvaldamise ja ringlussevõtu niššides tegutsevate ettevõtete poolt.

Vaadake ka teisi meie kompetentsivaldkondi

Lisateave meie kompetentsi kohta, uurides muid lahendusi teistest valdkondadest, mida arendame erinevate ärivaldkondade jaoks.