Broneerimine ja online-registreerimine

Teenusepõhised ettevõtted peavad automatiseerima konkreetse külastusaja broneerimise rutiinse protsessi, et teenust saada, kasutades veebiressursse, hankides kõikehõlmavat teavet ja võimalust kohe broneerida. Saame aidata luua selliseid süsteeme, mis põhinevad veebisaidil ja mobiilirakendustel, et teostada broneerimisprotsesse ja kõike sellega seonduvat, sealhulgas andmete ja teabe vahetamise protsesse, meeldetuletussüsteemi, kliendihaldust, veebipõhise makseprotsessi korraldamist, Kalendrite integreerimist ja muud-kõike, mida võib vaja minna äriprotsesside parimaks automatiseerimiseks.

Broneerimise probleemide lahendamine

Kasutusala

Broneerimise probleemide lahendamine

Topeltbroneeringud, kattuvad, ülerahvastatud ooteruumid, ärritunud külastajad: see on vaid väike osa probleemidest, millega seisavad silmitsi ettevõtted, kes pakuvad oma klientidele teenuseid ja kasutavad mingisuguseid külastuste broneerimissüsteeme. Neid probleeme saab lahendada välja töötatud automaatsete online-külastuste broneerimissüsteemide abil. Nende süsteemide rakendused aitavad ka plaanitud külastust mitte vahele jätta, saates teateid e-posti ja SMS-ide kaudu. Need rakendused võimaldavad teil integreerida plaanid kalendrisüsteemi ja hõlpsalt hallata broneerimiseks Tasuta aja-ja koha üksust. Online-broneerimise viis on tänapäeval kõige eelistatum broneerimisviis.

Uurige oma klienti paremini enne temaga kohtumist

Kasutusala

Uurige oma klienti paremini enne temaga kohtumist

Kui külastajad broneerivad veebikülastusi, on teil võimalus koguda nende ja külastuse eesmärgi kohta rohkem teavet. See säästab teie ja külastaja aega külastuse ajal ning aitab muuta külastuse efektiivsemaks, paremini rahuldada kliendi vajadusi, varustada vajalikke ressursse ning valmistuda nendeks visiitideks eelnevalt. Kasutajalt saadud teave salvestatakse teie süsteemi ja seda saab hoolikalt analüüsida, et teha õigeid äriotsuseid.

Parandada teenuse kvaliteeti

Kasutusala

Parandada teenuse kvaliteeti

Veebipõhise kohtumiste broneerimise tarkvara abil saavad teie kliendid endale sobiva aja kokku leppida. Nad saavad seda teha oma mobiilseadmete, hääl- või tekstiedastuse või veebisaidi kaudu. Saame aidata välja töötada lahendusi, mis sünkroniseerivad kliendilt saadud andmed kõigi vajalike seadmete ja andmebaasidega. Pakkudes veebipõhise broneerimise võimalust, suurendate oma kliendi positiivset ja lojaalset suhtumist teie ettevõttesse.

Vaadake ka teisi meie kompetentsivaldkondi

Lisateave meie kompetentsi kohta, uurides muid lahendusi teistest valdkondadest, mida arendame erinevate ärivaldkondade jaoks.