Personali valimise ja töötamise tarkvara

Traditsiooniliste värbamis-ja valimisviiside ebaefektiivsus loob märkimisväärse nõudluse tarkvara järele töötajate värbamis-ja juhtimisprotsesside automatiseerimiseks. Sellised programmid mitte ainult ei paranda töö-ja värbamisprotsesside üldist tõhusust, vaid vähendavad märkimisväärselt ka nende protsesside ja toimingute aja-ja kulukulusid. Mobiilseadmete üha suurenev tööhõive kasutamine on võimas trend ja tõhus vahend sobivate töötajate ja laiemalt ka töökohtade leidmiseks. Meil on suurepärased kogemused tarkvara, veebisaitide ja mobiilirakenduste loomisel töötajate otsingu-ja värbamisprogrammide jaoks, samuti töökohtade leidmiseks ja personalijuhtimiseks, sealhulgas SaaS-põhised.

Простота процесса трудонайма

Kasutusala

Värbamisprotsessi lihtsus

Uute töötajate leidmine ja palkamine on tänapäeval üsna keeruline protsess ja kulutab palju ressursse. Vajaliku ametikoha jaoks õige inimese leidmiseks peab värbamisagent postitama tööportaalides ja sotsiaalmeedia võrgustikes töökuulutused, seejärel hankima palju vastuseid, CV-sid ja kokkuvõtteid, sorteerima ja filtreerima, määrama ja kooskõlastama iga sobiva kandidaadi intervjueerimisajad inimese ning testimis-ja intervjueerimiskoordinaatoritega, seejärel koguma ja analüüsima nende protsesside tulemusi. Ja siis alustama otsast peale. Kõiki neid kandidaatide valimise, saadud taotluste haldamise, kandidaatide sorteerimise ja filtreerimise, testide ja intervjuude läbiviimise protsesse saab edukalt automatiseerida, süstematiseerida ja tarastada kasutajasõbralikus liideses, mis kiirendab värbamisprotsessi kümneid kordi ja säästab tohutul hulgal materiaalseid ja inimressursse.

Выстраивание хороших и персонализированных отношений с кандидатами

Kasutusala

Heade ja isikupärastatud suhete loomine kandidaatidega

Parimate kandidaatide meelitamine ja nende töölevõtmine ilma tarbetute viivitusteta on kaks põhilist, samal ajal kõige keerulisemat ülesannet, mis tekivad värbamisspetsialisti ees. Sagedane ja tõhus suhtlus kandidaatidega mängib selliste ülesannete täitmisel tohutut rolli, sest selline suhtlus loob tugevad pikaajalised head suhted. Mida tugevam on see suhe, seda vähem häid kandidaate vaatab tagasi teiste ettevõtete pakkumistele. Töötajate otsimise ja värbamise protsesside automatiseerimise ja korraldamise tarkvara aitab tõsta selle protsessi põhimõtteliselt uuele tasemele ja suurendada selle protsessi tõhusust kümneid kordi, muutes selle protsessi peavalust naudinguks.

Сокращение процессов трудоустройства и подбора персонала

Kasutusala

Tööhõive ja värbamisprotsesside vähendamine

Nagu juba mainitud, võib personali valimise protsess kulutada ja põletada tohutult palju aega, kuid tööspetsialistid saavad sellest probleemist hõlpsalt mööda hiilida ja edukaimad neist on seda juba pikka aega teinud. Sama kandidaadi leidmiseks peab värbamisspetsialist tegema sügavaid ja üksikasjalikke uuringuid talentide omaduste kogumi vahel, töötama läbi palju CV-sid, saatma potentsiaalsetele kandidaatidele e-kirju ja jälgima iga saadud vastust kuidagi töötledes. Ja kui töökohti on mitu? Tarkvaraga välja töötatud automaatse süsteemi väljatöötamine ja omamine organisatsioonis võib oluliselt aidata, valides automaatselt erinevatest allikatest ja platvormidelt sobivate kandidaatide nimekirja, korraldades automaatselt testimis-ja intervjueerimisprotsesse ning pakkudes iga kandidaadi jaoks praegust olekut ja jälgimist. Kõik teave salvestatakse organiseeritud viisil ühte andmebaasi, mis on pakitud mugavasse liidesesse, mis võimaldab teil sekundite jooksul juurde pääseda mis tahes vajalikele andmetele, vähendades miinimumini kõiki sellega seotud käsitsi ja rutiinseid protsesse.

Vaadake ka teisi meie kompetentsivaldkondi

Lisateave meie kompetentsi kohta, uurides muid lahendusi teistest valdkondadest, mida arendame erinevate ärivaldkondade jaoks.